پرسش های متداول

seprator

سرفصل سوالات
در این قسمت به چه سوالاتی پاسخ داده می شود:

  • سوالات مربوط به چگونگی نحوه دریافت وقت مشاوره تلفنی یا حضوری با سرکار خانم دهقانی
  • سوالات مربوط به چگونگی نحوه اطلاع رسانی از کارگاه های آموزشی، دوره ها و سمینارها
  • سوالات متداول درباره روش های خرید دوره ها و محصولات آموزشی

روش اول: خرید آنلاین و اینترنتی از طریق افزودن به سبد خرید و از طریق درگاه اینترنتی

روش دوم: واریز مبلغ مورد نظر به شماره کارتی که به شرح زیر است :

شماره کارت :۳۱۷۹-۸۶۸۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷

بانک ملی- به نام فاطمه دهقانی

لطفا پس از واریز مبلغ با شماره  ۰۹۱۲۸۴۹۰۴۳۳ زندگی برتر تماس حاصل نماییدو شماره تراکنش رسید واریز و مشخصات خود را اعلام کنید تا محصول ظرف ۲۴ ساعت برایتان ارسال شود.

شما می توانید سفارش خود را به صورت تماس تلفنی انجام دهید و مبلغ را کارت به کارت نمایید.

شماره تلفن جهت تماس : ۷۷۸۰۸۴۳۷-۰۲۱ و در صورت عدم پاسخگویی با شماره همراه ۰۹۱۲۸۴۹۰۴۳۳ هر روز از ساعت ۹صبح الی ۶ بعد از ظهر (به جز جمعه ها) تماس حاصل نمایید.

شماره کارت– ۶۰۳۷۹۹۱۸۸۶۸۵۳۱۷۹

بانک ملی

به نام فاطمه دهقانی

لطفا پس از واریز با مسئول مربوطه تماس حاصل نمایید و شماره تراکنش رسید واریز و مشخصات خود را اعلام کنید.

محصول به دو صورت برایتان ارسال میشود

  • در صورتی که ایمیل دارید ایمیلی در اختیار ما قرار داده می شود و محصول به ایمیلتان ارسال می شود، اما باز هم پیشنهاد ما آن است که محصول را آنلاین و در وب سایت خریداری نمایید تا بعد از خرید از تخفیفات ۲۰% خرید های بعدی خود بهرهمند شوید و در صورتی که فکر می کنید مهارت کافی برای خرید آنلاین ندارید از دوستان خود کمک بگیرید و حساب کاربری تشکیل دهید تا از تخفیفات و آپدیت های بعدی محصول و دیگر مزایا بهره مند شوید.
  • محصول ظرف ۲۴ ساعت بر روی فلش مموری برایتان پست می شود، کلیه هزینه های ارسال، بسته بندی و پست توسط سایت پرداخت می شود به غیر از هزینه فلش مموری که به عهده خودتان است و مضاعف بر هزینه محصول در زمان خرید دوره پرداخت می کنید

خیر، کلیه مبلغ پکیج های آموزشی به صورت یکجا دریافت می گردد.

پس از ثبت سفارش، دوستانی که در تهران حضور دارند ظرف ۲۴ ساعت توسط پیک محصول خود را دریافت می کنند و دوستانی که در شهر های دیگر حضور دارند ظرف حداکثر ۴ روز کاری محصول خود را دریافت می کنند.

کلیه فلش ها تست شده می باشند منتهی در صورتی که فلش شما دچار نقص بود فلش قبلی را از شما دریافت و مجدد فلش دیگری را برایتان ارسال می کنیم (بدون هیچ گونه هزینه اضافی).

بله، شما امکان خرید بیش از یک محصول به صورت همزمان یا متناوب  را در وب سایت دارید.

در ناحیه کاربری خود در قسمت تیکت ها ، مشکل خود را اعلان می نمایید و حداکثر تا ۲۴ ساعت مشکل شما مورد بررسی و حل قرار می گیرد.

بله در ناحیه کاربری خود و در قسمت تیکت ها به سوالاتی که نیازمند پاسخ های کوتاه می باشند حداکثر تا ۴۸ ساعت پاسخ داده می شود، علاوه بر این،  سوالات دیگر کاربران هم قابل رویت می باشد تا در صورت لزوم شما نیز استفاده کنید.

و در صورتی که سوالات شما از حالت سوالات کوتاه خارج میشود و نیازمند مشاوره هستید با شماره زیر  وقت مشاوره  تلفنی دریافت می کنید و به صورت مستقیم با خود خانم دهقانی مشاوره می کنید

شماره تماس جهت دریافت وقت و  مشاوره : ۰۹۱۹۳۷۰۷۳۴۹