چگونه قانون بخشش ، معامله و داد و ستد شما با خدا را پویا و شگفت انگیز می کند؟

چگونه داد و ستد های پویا با خداوند انجام بدهیم؟

قبل از اینکه این مقاله زیبا را شروع کنم از همراهیتان با زندگی برتر سپاسگزارم. دیدگاه و سوالات خودتان درباره این مقاله را برایم ارسال کنید. چه بسا دیدگاه و سوالات شما موضوعات بسیار خوبی برای مقالاتی باشند که خودتان دوست دارید.

می دانم! می دانم! دیگر طاقت ندارید، برویم سراغ مقاله

همه جای زندگی برتر، بارها و بارها عنوان کرده ام همه ما ذره ی کوچک توانا و قادر از اقیانوس بیکران هستی هستیم. انرژی زندگیمان نشانه‌ای از انرژی کیهانی است. ذهن کوچک ما در ذهن برتر کیهان و در ارتباط متقابل با آن است. هیچ چیز ایستایی وجود ندارد حتی جسممان در حال مبادله ای پویا و مداوم با کائنات است. انسان با جسم و ذهنش در مبادله و داد و ستد پویا و مداوم با کائنات است و از طریق قانون بخشش ، وفور و فراوانی و خیر و برکت را نصیب خود می کند.

قانون بخشش

وقتی انسان پل های ارتباطی خود با خداوند را مسدود نمود و در یک کمای ایستا فرو رفت مثل بند آوردن جریان خون است. وقتی جریان خون متوقف میشود انسان دچار احتقاق، گرفتگی و ایستایی می شود. پس به این دلیل موجه داد و ستد کنید، ببخشید، بستانید تا بتوانید ثروت و فراوانی و یا هر چه که دوست دارید روانه زندگی خودتان کنید.

وقتی ما پولی بخشش می کنیم در واقع در ازای خدمتی که به عالم عرضه می‌کنیم آن را به کار گرفته ایم و کائنات جای خالی آن را چندین برابر برایمان پر میکند. وقتی جریان بخشش در پول را متوقف می‌کنیم، به پولمان می چسبیم، احتکار می کنیم و فقط به فکر افزایش و افزایش دادن آن هستیم، گردش پول ما با کائنات متوقف می شود و در واقع جریان بازگشت آن را به زندگی خود متوقف کردیم. منظورم از بخشش، تقدیم کردن تمام دارایی خود به دیگران نیست منظورم آن است که یک دانه بکارید هزار دانه درو کنید.

قانون بخشش

اجازه بدید مثال های کوچکی برایتان بزنم:

  1. در پیاده رو روبه رو میشوی برای کمک به یک مصرف کننده، تعلل می‌کنی. حتی درباره حال و روز او قضاوت می کنی، این جا یک دانه بکارید.
  2. به رستورانی رفتید برای خروج نگهبان برای انعام به سمت شما می آید یا با او چانه می زنید یا آنقدر می گردید تا کهنه ترین پول های خود را به او بدهید.
  3. برای خرید برند ها هرگز چانه نمی زنید اما برای پرداخت پول یک کارگر، جان آن بیچاره را می گیرید. پس بخشش کنید.

در داد و ستد پویا باشید. بخشیدن، ستاندن را تولید می کند. طبق قانون خلا، آنچه بالا می‌رود باید پایین بیاید، آنچه بیرون می رود باید باز گردد. چیزهای با ارزش زندگیتان زمانی افزایش می‌یانبد که بخشیده شوند.

قانون بخشش

مهمترین نکته نهفته در قانون بخش چیست؟

مهمترین نکته نیتی است که شما در داد و ستد و بخشش دارید. اگر احساس کنید با بخشیدن، چیزی از دست داده اید، پس واقعاً آن را هدیه نداده‌اید و موجب افزایش نمی شود. اگر با اکراه ببخشید خبری از بازگشت نیست. بازگشت مستقیما به میزان بخشش و بی قید و شرط بود و از ته دل بودن بخشش بستگی دارد و باید هم برای بخشاینده و هم برای ستاننده باعث شادمانی و رضایت شود.

قانون داد و ستد و معامله با کائنات فقط شامل پول و دارایی نمی شود.
اگر شادی می خواهید، دیگران را شاد کنید.
اگر محبت می خواهید، به دیگران محبت کنید.
اگر توجه و قدردانی می خواهید، به دیگران توجه و قدردانی کنید.
اگر وفور مادی میخواهید به دیگران کمک کنید تا از نظر مادی غنی شوند.

هدیه بدهید و لزومی ندارد که این هدیه صورت مادی داشته باشد، یک شاخه گل، یک تحسین و تشویق و یک دعای ساده.

گاهی خاموش دادوستد کنید، دوستی، آشنایی، عزیزی را می بینید برای او برکت بطلبید و دعا کنید. برایش آرزوی خوشبختی، شادی و خوش دلی کنید. فراموش نکنید بخشش های خاموش بسیار قدرتمند هستند.

قانون بخشش

همواره با زندگی برتر باشید. دیدگاه ها و سوالات خودتان را برایم ارسال کنید چه بسا موضوعات مناسبی برای مقالات بعدی باشند.

منبع: فاطمه دهقانی

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.